Nowe mieszkania w wysokim standardzie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Atrakcyjne ceny, rozwinięta infrastruktura, okolice pełne zielni. Wybierz sprawdzonego dewelopera.

Junony 23

Junony 23

Postaw na piękno i funkcjonalność! Junony 23 to nowoczesny design, który zachwyca przemyślanym układem oraz swoim wyglądem.

To także idealne miejsce dla Ciebie i rodziny. Ogrody Diany to przestronne mieszkania od 45 m2 do nawet 80 m2!

We wspólnych częściach budynku odnajdziesz autorskie obrazy sztuki nowoczesnej. Błyskawicznie połączysz się z Internetem dzięki dostępności światłowodu. Wszędzie dostaniesz się z łatwością.

Dzięki przemyślanemu projektowi całe osiedle przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Sztuka i nowoczesność są w Twoim zasięgu!

Plan budynku

Lista mieszkań

Nr mieszkania
Kondygnacja/pokoje
Metraż
Ogród/balkon
Cena
Status
Junony 23 – 38
4. piętro / 3 pokoje
63,28m2
Balkon
360.848zł
Rezerwacja

Lokalizacja

Relaks jak malowany

Daj sobie chwilę odpoczynku! Tuż obok Osiedla Ogrody Diany odnajdziesz park z placem zabaw, skatepark, boiska sportowe oraz centra zakupowe. A jeśli zdecydujesz się na spokojny dzień w mieszkaniu – możesz liczyć na spokój. Dzięki wysokiej klasy izolacji akustycznej zapomnisz o hałasie. Odpoczynek jest w Twoim zasięgu!

Natura jak malowana

Daj się ponieść zieleni! Osiedle Ogrody Diany to specjalnie zaprojektowane miejsce pełne kwiatów i drzew wśród których odpoczniesz. Blisko osiedla znajdziesz także majestatyczny Trójmiejski Park Krajobrazowy, a na entuzjastów wody czekają Jezioro Wysockie i Osowskie. Przyroda jest w Twoim zasięgu!

Infrastruktura jak malowana

Wszędzie jest blisko z osiedla Ogrody Diany! Kilkadziesiąt metrów do przystanków PKM oraz ZTM, dzięki którym łatwo dostać się nie tylko do Centrum Gdańska, ale też w stronę Kaszub. W kilka minut można też wjechać na Obwodnicę Trójmiejską, skąd cała Polska stoi otworem. Trójmiasto jest w Twoim zasięgu!

Kontakt

Czekamy na Państwa pytania, aby móc rozwiać wątpliwości oraz przedstawić najlepiej dopasowane i najkorzystniejsze oferty mieszkań RAI PB. Zapraszamy do kontaktu!

RAI Przedsiębiorstwo Budowlane I. Rynkiewicz Sp. j.
ul. Koziorożca 21
80-299 Gdańsk-Osowa

kontakt@raipb.pl
+48 58 552 76 96
+48 725 525 325

Apartament details.