Nowe mieszkania w wysokim standardzie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Atrakcyjne ceny, rozwinięta infrastruktura, okolice pełne zielni. Wybierz sprawdzonego dewelopera.

Aktualności

18. urodziny RAI PB

Pełnoletność to ważny moment w życiu każdego człowieka. To nie tylko zyskanie dodatkowych praw, ale również obowiązków. 18. lat w przypadku przedsiębiorstwa w pewien sposób gruntuje jego pozycję na rynku. Z takim nastawieniem RAI Przedsiębiorstwo Budowlane weszło w nowy rok, świętując dokładnie 18 lat istnienia.

Na przestrzeni lat RAI z sukcesem rozpoczęło, przeprowadziło oraz zakończyło inwestycje budowlane w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie. Każde z nich zostało zaprojektowane oraz zbudowane zgodnie z ideą budownictwa o podwyższonym standardzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz stosowaniu atrakcyjnych cen i rozwiązań technologicznych, popyt na mieszkania wykonane przez RAI utrzymuje się na wysokim poziomie.

Przemyślany sposób zarządzania firmą pozwolił RAI na jej rozwój, niezależnie od warunków rynku budowlanego w Polsce:
Od początku istnienia RAI stawiamy na elastyczność i szybkość w dopasowywaniu się do potrzeb rynkowych. Jednocześnie, naszym niezmiennym elementem jest trzymanie najwyższych standardów jakości realizacji. Myślę, że dzięki tym założeniom nasze portfolio tak dynamicznie się rozrasta – podsumowuje Andrzej Rynkiewicz, współwłaściciel RAI Przedsiębiorstwa Budowlanego.

Przed pełnoletnim przedsiębiorstwem stoją kolejne, ambitne cele – m.in. dalsze, trójmiejskie inwestycje, w tym także realizowane Osiedla Ogrody Diany.

14 czerwca 2017
Apartament details.